می خواهیم بگوییم ای پلیس تأمین کننده و محافظ آرامش مردم، اما نه، بگذارید بگوییم ای آشوب گر دین نشناس

می خواهیم بگوییم ای خواهر و برادر بسیجی اما نه، بگذارید بگوییم ای بسیجی نمایان ریا کار

از شما بس گله داریم شما که روح ما و خیلی ها را آزردید. شما پلیس انسان دوست و با وجدان نیستید (***مقصودمان عمومیت ندارد و فقط آن گروه خطا کار را شامل می شود***) . شما بسیجی هم نیستید. آن نام و خاطره ای که ما از بسیج به یادگار داریم رشادت ها و جان نساری های افراد دلیر و فروتنی بود که تکه تکه های بدنشان برای حفاظت جان، حیثیت و آئین مردم به جلوه ایثار گذاشته شد. با آنچه شما پیش گرفته اید هیچ شباهتی با آنها ندارید. ما از آنها دفاع می کنم و نمی گذاریم حماقت شما و اینکه خود را بسیجی جای می زنید نام زیبای آنها را خطشه دار کند.

آن زمان که آن پلیس آمریکایی ، مصطفی طباطبائی نژاد (دانشجوی جوان بی گناه ایرانی-امریکائی) را مورد آزار قرار داد ما فریادمان بلند شد و از او نه فقط به خاطر ایرانی بودنش که به خاطر انسان بودنش دفاع کردیم.  حال چه فرق دارد که پلیس ایران شهروندان را مورد آزار و احانت قرار دهد؟ که حتی این بدتر است چون شما نام دین را بردوش می کشید و خطا هایتان دین را لکه دار خواهد کرد.

نمی توانیم ساکت بنشینیم که شما این خیانت را به دینمان بکنید. دینی که به آن خوی گرفته ایم و شیفته و مقلوب آموخته های آنیم.

شما با این رفتارتان دشمنی با دین را نادانسته آغاز کرده اید. مشکل شما این است که آنقدر در تعصبات خود فرو رفته اید که از دین فاصله گرفتید. بلی شما دشمن دین هستید. همان طور که یک حرکت وحشیانه و تفکر پوچ فردی متعصب نادان و به باور خود دین دار همچون بن لادن مصیبت ها و دشمنی ها و بد نامی ها برای اسلام آورده و جلوه اسلام را در جهان لکه دار کرده که تا سالیان دراز باقی خواهد ماند ، شما هم با این رفتارتان به قصد حفاظت از دین، دین را بدنام و جلوه دین داران را خراب خواهید کرد. شما به نام دین دل مردم را آزرده می کنید و آنها را از دین دور می کنید.

چرا باید ساکت بنشینیم و چیزی نگوییم برای دفاع از دینی که سرشار از مفاهیم الهی وانسان دوستانه است. دینی که زحمت ها کشیده شده برای حفظ آن. شکنجه ها تحمل کرده اند پیروان آن در طول تاریخ. چرا اجازه دهیم شما با نادانیتان و رفتار غیر اسلامیتان به نام دین به دین لطمه زنید.

کجای دین به شما اجازه می دهد که با بندگان خدا چنین رفتار کنید؟ می خواهید امر به معروف و نهی از منکر کنید؟ مگر از آداب آن نمی دانید؟ مگر نمی دانید که نباید حتی دل فردی را هم بشکنید. حال چگونه به خود اجازه می دهید سرش را بشکنید یا لگدش زنید و احانتش کنید؟ از شما در عجبیم !!!

اگر قرار بود مردم با زور تسلیم اسلام بشوند پس خداوند فرشتگان عذابش را نازل می کرد که اگر هر که کجی کرد تهدید و اجبار و آزارش کنند. گرچه در آن حال هم شما از کسانی می بودید که مورد تذکر آنها قرار می گرفتید. هر آن کس که آشوب به پا کند و بندگان بی گناه خدا را آزار دهد عذاب می شود. به جای اینکارها بهتر است مفاهیم دین را خودتان مرور کنید اگر آن را به درستی یاد گرفته اید!

اگر از اینکه در محضر خدا گناه می کنید و خلقش را آزار دهید نمی هراسید پس بدانید که امروز به مدد پیشرفتهای علم ارتباطات ما مردمان رفتار زشتتان را به نظاره می نشینیم و قضاوت می کنیم و زیر سوال خواهیم بردتان. چه در لباس پلیس ایرانی باشید و چه هر کس دیگر.  پس بهراسید که البته خداوند دانا تر به اعمال همگان است و عذابش بس سخت و فراگیر. بترسید و توبه کنید که آه یک بی گناه آخرتتان را سیاه می کند.

نشان دهید شما که ادعای دین داریتان می شود و قصد دارید دیگران را هم به اجبار وارد دین کنید کمی از ارزش های والا و اصلی دین را آموخته اید. ارزش هایی چون محبت کردن و نیکو کاری به خلق خدا!  نه اینکه برای بدحجابی دختر جوانی کتکش بزنید! ای وای بر شما که فقط از دین قسمتی را می بیند و دنبال می کنید.

اگر شما سفری چند روزه به کشور اسلامی ای همچون مالرزی بروید خواهید دید که چطور می شود در یک کشور اسلامی هم افراد در اعتقادات خود آزاد باشند. در آنجا افرادی را که با حجاب خواهید دید واقعا به آن اعتقاد دارند نه آنکه از روی ترس و اجبار مجبور به آن باشند که اگر چنین باشد چه ارزشی دارد؟ عده ای از دختران ایرانی وقتی از کشور خارج می شوند حجابشان را برمی دارند. آیا باید این حاصل رفتار و تربیت شما باشه؟

به جای این کارها با محبت دل جوانان را بدست بیآورید دین باید در دل انسان ها جای گیرد تا همیشه پای برجا باشد.اگر راست می گوئید دل هایشان را به اسلام متوجه سازید با رفتار انسانیتان که همیشه در دین ثابت قدم باشند. به جوانان فرست دهید که دین را خود بشناسند ، راهنمایشان بکنید اما نه نگهبان و حکمرانشان نباشید که با زور و اجبار چیزی جز کینه در دل آنها راه نخواهید داد.

آه و افسوس... و صد افسوس ...که این حرف ها را درک نمی کنید و اگر بشنوید و ببینید شاید ننگ مخالفت با دین به ما بزنید. اما هراسی نیست چرا که احساس وظیفه کردیم که مسیر آگاهی شما و دیگران قدمی بر داشته باشیم. و این وظیفه ایست بر هر آنکه به رسالت پیامبر بزرگوار و درستی دین والای اسلام ایمان دارد که کارتان را انتقاد کند و امر به معروف و نهی از منکرتان کند اما نه با شیوه ای که شما دارید و نه با خشونت و فشار.

در آخر برای هدایت شما، خودمان و دیگر عزیزان دست به آسمان می بریم و آرزوی روزی را می کشیم که همگان از اعماق قلبشان تسلیم خداوند بلند مرتبه باشند. آمین یا رب الله عالمین

حال در ادامه بشنوید و ببینید شرح ماجرا و اتفاق های نظیر آن که دل و روح انسان را آزرده می کند.

این روزها نیروهای پلیس ج.ا.ا مردم عادی را به خاطر نوع پوشش آنها مواخذه و دستگیر می کنند.

این در حالیست که رئیس جمهور فعلی در مصاحبه انتخاباتی خود گفته بود که کنترل حجاب توهین به مردم ایران است و دولت باید مشکلات اساسی مملکت را حل کند. با کلیک بر روی عکس می توانید خودتان مشاهدی کنید!!

 

 بر روی عکس های زیر کلیک کنید تا فیلم مربوط به اهانت های بعضی افراد (در لباس پلیس) را به مردم ببینید. آیا به نظر شما این رفتارشان هیچ شباهتی با دین اسلام یا هر دینی الهی دارد؟ مسلم است که این شیوه دین نیست. پس چطور جرات می کنند در کشوری دینی با مردم این چنین رفتار کنند. چرا از خشم خدا نمی ترسید؟!!

     

 آیا به شما توهین نمی شود؟ آیا احساس حقارت بهتان دست نمی دهد! مگر نمی دانند که امر به معروف و نهی از منکر آداب و رسوم دارد. این که نمی شود که راه بیفتید در خیابان و با توهین و لحن بد و به زور مردم را نصیحت کنید. خود شما بیشتر نیاز به هدایت دارید. با این کارتان حتی خیلی ها را از دین زده خواهید کرد.  شما را به خدا رفتارتان را اصلاح کنید.  دلمان برای دین عزیز اسلام می سوزد که شما این چنین بدنامش می کنید.

 

درگيري خونين پليس با زنان در ميدان هفت تير تهران

تذكر ماموران نيروي انتظامي به دختران جوان در مورد بدحجابي باعث درگيري در ميدان هفت تير تهران شد.

امروز(يكشنبه) صبح و عصر در پي اجراي طرح مبارزه با بدحجابي تعدادي از ماموران وي‍ژه اين طرح با دختران جوان درگير شدند. به گفته شاهدان عيني، ماموران سعي در دستگيري و بازداشت اين زنان داشتند و با مقاومت آنان چند تن از مردان حاضر در ميدان هفت تير نيز با ماموران به بحث پرداختند.
http://athena.divshare.com/s03/thumbs/2007/05/21/700282/700282-3ce_display.jpg

يكي از مغازه داران ميدان هفت تير در اين باره گفت: "ماموران زن به سه دختر25 تا 30 ساله در باره حجابشان تذكر دادند، اما اين تذكر با لحن تندي انجام گرفت كه باعث برانگيختن واكنش آنها شد.
يك پليس زن سعي داشت با كشيدن دست يكي از دختران سعي در سوار كردن او به ماشين داشته باشد، اما او حاضر به سوار شدن نبود. مامور مرد هم با پاي خود به ساق پاي زن جوان زد. اين ماجرا باعث دخالت مردم شد. اين سه زن سرانجام توسط حاضران در ميدان هفت تير از صحنه خارج شدند و با يك ماشين سمند از صحنه دور شدند."
 
http://athena.divshare.com/s03/thumbs/2007/05/21/700284/700284-215_display.jpg

آنها در حالي سوار ماشين شدند كه لباس هايشان در جريان درگيري پاره شده بود و ديگر حجابي بر سر نداشتند.

http://athena.divshare.com/s03/thumbs/2007/05/21/700283/700283-5e2_display.jpg

يكي از رانندگان تاكسي خطي نيز در باره درگيري صبح در ميدان هفت تير گفت: "امروز صبح هم ماموران با رفتار تندي دختر جواني را به دليل بدحجابي كشان كشان سوار خودرو نيروي انتظامي كردند و با خود بردند. فرياد هاي اين دختر جوان اعتراض هاي مردم را نيز برانگيخت."
به گفته او در درگيري بعد از ظهرميان مردم و پليس مادر و دختري كه از سوي ماموران مورد ضرب و شتم قرار گرفتند در حالي كه صورت خونيشان را به ماموران پليس نشان مي دادند در اعتراض به اين نوع برخورد روسري خود را از سر برداشتند."

گفته مي شود اين مادر و دختر با موبايلشان مشغول فيلم برداري از برخورد خشن پليس با زنان بودند. 

 

اعتراض به آزار زنان و دختران به بهانه برخورد با بدحجابی

كانون مدافعان حقوق بشر معتقد است برخورد با خانم‌‏ها در معابر و ميادين شهرها به بهانه برخورد با بدحجابی، با روش و منطق اصولی و موازين حقوق بشری سازگار نيست چراكه نيروی انتظامی فقط مجری و ضابط قضايی است و در جايگاه تصميم‌‏گيری، داوری و قضاوت قرار ندارد.

 اما از آن‌‏جايی كه برخی از اين اقدامات توسط بعضی از مسوولان به مقامات دادگستری منتسب مي‌‏شود، اين انتصاب هم توجيه قانونی و انسانی ندارد چراكه حتی مقامات قضايی هم تنها در چارچوب قانون مي‌‏توانند به اتخاذ تصميم مبادرت كنند.

منبع: http://www.iran-emrooz.net/index.php?/news1/12939/

 عکس های زیر را هم مشاهده کنید!

14.JPG2.JPG3.JPG4.JPG7.JPG8.JPG9.JPG10.JPG11.JPG12.JPG13.JPG